KOM FÖRBI NÄR DU ÄR REDO, VI FIXAR KAFFET

Vi sitter i fina lokaler med en fantastisk utsikt över riddarholmen.

BERGSTRANDS REDOVISNING AB
Pryssgränd 10B
118 20 Stockholm

Tel: 08 – 556 94660
Email: Info@bergstrands.eu

DIREKTKONTAKT

Kommentarer inaktiverade.

.Karin Bergstrand

.Karin Bergstrand

VD / Auktoriserad Redovisningskonsult

karin@bergstrands.eu

08-55694662

Camilla Björnvad

Camilla Björnvad

Auktoriserad Redovisningskonsult

camilla@bergstrands.eu

08-55694652

Jennifer Adolfsson

Jennifer Adolfsson

Redovisningskonsult

jennifer@bergstrands.eu

08-55694667

Jessica Tjäder

Jessica Tjäder

Auktoriserad Redovisningskonsult

jessica@bergstrands.eu

08-55694664

Marianne Winbo Sundbaum

Marianne Winbo Sundbaum

Auktoriserad Redovisningskonsult

marianne@bergstrands.eu

08-55694666

Mimmi Björkhagen

Mimmi Björkhagen

Redovisningskonsult (Tjänstledig)

mimmi@bergstrands.eu

Tindra Hjelmberg

Tindra Hjelmberg

Redovisningskonsult

tindra@bergstrands.eu

08-556 94 654